http://www.houseofkata.nl

http://www.dakenwandcenter.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ




123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Chatbox (all posts)


bullet Kornelis on Sunday 04 December 2022 - 05:46:04
Ach en nog maar een keer
bullet Kornelis on Friday 02 December 2022 - 05:46:55
Omdat het zo mooi ging, nog maar een keer
bullet geer on Wednesday 30 November 2022 - 20:33:15
bullet Kornelis on Wednesday 30 November 2022 - 05:26:38
Goedemorgen. Nu wel Geer
bullet Kornelis on Monday 28 November 2022 - 09:45:14
Had gekund. Was iemand anders die wilde het bed helemaal voor haar alleen
bullet geer on Friday 25 November 2022 - 20:35:26
jij was vroeg/ koein melken/
bullet Kornelis on Friday 25 November 2022 - 06:28:27
Goedemorgen
bullet Kornelis on Tuesday 08 November 2022 - 10:08:02
Dag liefhebbers van de koi. Water nog aardig op temperatuur?
bullet Kornelis on Monday 07 November 2022 - 19:06:58
Een een beetje druk
bullet Kornelis on Monday 07 November 2022 - 19:06:40
Ja dank Geer, ben een beetje traag aan het worden
bullet geer on Tuesday 01 November 2022 - 20:59:46
proost kor
bullet Kornelis on Tuesday 01 November 2022 - 20:27:46
bullet Kornelis on Monday 24 October 2022 - 11:35:15
bullet Kornelis on Sunday 16 October 2022 - 16:53:50
Mooi dat het goed draait bij jou.
bullet Kornelis on Sunday 16 October 2022 - 16:53:34
Hééé Edwin, proost kerel.
bullet edwin v. Hout on Saturday 15 October 2022 - 01:15:20
Hier draad alles prima
bullet edwin v. Hout on Saturday 15 October 2022 - 01:10:35
Goede avond proost
bullet Kornelis on Tuesday 04 October 2022 - 12:31:06
Dag liefhebbers van de koi.
bullet Kornelis on Thursday 29 September 2022 - 09:22:11
Heb je een PM met nummer gestuurd.
bullet Kornelis on Thursday 29 September 2022 - 09:21:49
Het jeukt af en toe wel, maar dat ik ze echt mis kan ik niet zeggen. Nu heb ik natuurlijk ook wel wat andere afleiding
bullet geer on Saturday 24 September 2022 - 20:28:35
maar mis men visjes hoor
bullet geer on Thursday 22 September 2022 - 22:38:48
pm je nummer maar ff , stuur ik wat fotos
bullet geer on Thursday 22 September 2022 - 22:37:49
moi kor jhaa alles prima, in assen, mooie klusschuur neergezet inmiddels daar waar het filter schuur was, 30 cuup zand er in pfffff
bullet Kornelis on Thursday 22 September 2022 - 21:49:11
Alles oke in Assen Geer?
bullet geer on Sunday 18 September 2022 - 23:03:55
proost ed
bullet Kornelis on Sunday 18 September 2022 - 10:41:33
Geniet ervan Edwin. en denk erom met die warmte moet je wel drinken
bullet Kornelis on Sunday 18 September 2022 - 10:40:06
Druppels, kerel moet ik gaan verhuizen heb hier dikke bakken met regen. Zit ik hier dus verkeerd.
bullet geer on Saturday 17 September 2022 - 20:48:31
ik ook kor. maar tussen de druppels door lukt het prima
bullet edwin v. Hout on Saturday 17 September 2022 - 19:54:05
Hier lekker weer 26 gr en zon spanje
bullet Kornelis on Saturday 17 September 2022 - 14:04:11
Is toch niet leuk al die regen Geer. Heb hier werk te doen

Ga naar pagina [1] 2 3 ... 15 16 17