http://www.houseofkata.nl

http://www.dakenwandcenter.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.houseofkata.nl


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ



1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon

 

Monday 07 August 2017
Tuesday 01 August 2017
Monday 24 July 2017
Thursday 13 July 2017
Wednesday 28 June 2017
Sunday 18 June 2017
Friday 02 June 2017
Super scherpe Pinkster prijzen
Wednesday 24 May 2017
Zondag 28 mei Young Holland Koi Show (mini Hks) bij Lodder Bonsai te Harmelen
wij zijn Hemelvaartsdag OPEN van 10.00 tot 17.00 uur!
Tuesday 23 May 2017
KORTINGS weekend NIPPON KOI GARDEN
Friday 12 May 2017
Tuesday 25 April 2017
27-28 en 29 April Actiedagen
Friday 21 April 2017
Monday 17 April 2017
10 % op al onze Koi en een cadeautje aan elke kopende klant.
Wednesday 12 April 2017
Wednesday 29 March 2017
Thursday 16 March 2017
Wednesday 15 March 2017
Nieuwe Koi zijn binnen
Thursday 09 March 2017
Tuesday 07 March 2017
Saturday 04 March 2017
Thursday 02 March 2017
Thursday 23 February 2017
Tuesday 21 February 2017
Ga naar pagina   <<        >>  

 
Online
Gasten: 62, Leden: 0 ...

Tegelijkertijd online 1290
(Leden: 0, Gasten: 1290) op 24 Jun : 02:49

Er zijn : 7230
Nieuwste Lid: Pascalmeijer
Latest Forum Posts
Geplaatst door weslingh

24 May : 20:49

Geplaatst door weslingh

11 Apr : 18:35

Geplaatst door weslingh
we komen je vast nog wel ergens tegen Marthe het g[more ...]
04 Apr : 22:52

Geplaatst door muldertje
Weer 1 minder helaas
04 Apr : 12:54

Geplaatst door Marthe
April 2022.Na 7 jaar op deze locatie is alsnog het[more ...]
03 Apr : 16:23

Geplaatst door Kornelis
11.4
29 Mar : 19:49

Geplaatst door muldertje
Hier nu ook rond die 10 graden
20 Mar : 15:51

Geplaatst door Kornelis
9.6
15 Mar : 20:26

Geplaatst door Kornelis
8.3
01 Mar : 21:48

Geplaatst door Hans Arends
7 en 8 Mei 2022Gemeentehallen MerelbekeKijk hier v[more ...]
23 Feb : 16:56

Verjaardagen
Iedereen die vandaag jarig is', gefeliciteerd!
Birthday Cake
Marco D (52)  
Dakota (62)  
putjesas (52)  
bram de bruin (42)  
peter & lucia (56)  

Volgende verjaardag:
willem2 (68)  
afg-girl (32)  
chriliekoi (46)  

@KoiEagle Twitter